سلناسلنا، تا این لحظه 5 سال و 5 ماه و 25 روز سن دارد

رنگین کمان خوشبختی زندگی من

قدم به قدم با سلنا

1393/3/10 14:05
نویسنده : مامان
203 بازدید
اشتراک گذاری

دختر عزیزم سلنا

سلام

عزیزم ؛ دوست دارم همه کار و زندگیمو تعطیل کنم و فقط با تو باشم ، دوست دارم همیشه کنارم باشی و هرلحظه بزرگ و بزرگتر شدنتو با تمام وجودم احساس کنم . دختر زیبای من داری روز به روز بزرگ می شی و زیبا و زیبا تر می شی، داری مستقل می شی .

خوب می تونی چهار دست و پا بری و فرار کنی ، از هر وسیله ای که کنار دستت باشه می گیری و بلند می شی،چند ثانیه ای می تونی روی پاهای خودت بایستی. 6 تا دندون توی دهنت داری و دندون هفتمتم تو راهه ..، بعضی از کلمه ها رو داری می گی ؛ گاگا ،جیززز، ماما . بهت می گم مامان چقدر دوستت داره ؟ دستاتو کامل باز می کنی .بهت می گم چقدر بزرگ می شی ؟ دستاتو تا می تونی بالا می بری.خیلی قشنگ دست دستی می کنی ، آفرین می گی ، صدای آیفون رو که می شنوی در هر حالتی که باشی با ذوق می پری بغلم و دستای کوچولوی خوشگلتو می یاری تا خودت آیفونو باز کنی.الکی سرفه می کنی و ادای منو در می یاری.فدای دختر نازم بشم. خلاصه که دل همه رو با این کارها می بری. من این لحظه ها رو با هیچی توی دنیا عوض نمی کنم و از لحظه به لحظه بزرگ شدنت دارم لذت می برم.

دو سه هفته بعد (دقیقا" 23 روز ) یکساله می شی قشنگم و من همش تو این فکرم که چجوری یه تولد به یاد ماندنی برات بگیرم. سرم خیلی شلوغه ، هم توی کارم و هم به خاطر کارهای تولدت . تم تولدتو باربی انتخاب کردم و کارت های دعوتتو دارم خودم درست می کنم . این روزها بابا شهابتم خیلی سرش شلوغه ، عزیزم از اونجایی که با اومدنت به زندگیمون با خودت خیر و برکت هم اوردی ، بابا بجز کار خودش یه  ساختمون هم داره درست می کنه و حسابی سرش مشغول شده ، به خاطر اون سعی می کنم کارهای تولدتو خودم انجام بدم. 150 نفر مهمون داریم و دوست دارم به سلامتی یه جشن تولد خوب برات برگزار کنم . ایشاللللله که خدا هم کمکمون می کنه.

سلنای نازنینم ، دختر ماهم با بدنیا اومدنت به من و شهاب معنای واقعیه عشق رو نشون دادی. از وقتی چشمهاتو باز کردی و توی چشمام نگاه کردی دنیای من هم عوض شد ، انگار دنیا یه رنگ دیگه ای گرفت ... من مادر شدم.

وقتی چند روز پیش بهم ماما گفتی ،فهمیدم هیچ کلمه ای توی دنیا قشنگ تر از این کلمه نیست و چه لذتی داشت اولین ماما گفتنت به من.

امیدوارم تو گل قشنگم همیشه سالم و سلامت باشی و همیشه احساس قشنگ رو به من و بابا منتقل کنی.

عزیزم خیلی دوستت دارم ، هیچ وقت از یاد نبر . به خاطر بودنت کنارمون هر لحظه صد هزار مرتبه از خدا شگرگزارم.

نفس من دوستت دارم

مامان

 

پسندها (1)
نظرات (3) مشاهده جعبه ارسال نظر
انصراف
به آمیز
10 خرداد 93 14:15
آموزش آمیزش
گیس گلابتون
3 تیر 93 11:11
سلام سلنا خانم چه نازه هزارماشاءالله
گیس گلابتون
3 تیر 93 11:15
راستی تولدت مبارک عزیزم
1